MEDELAM

Zengin desen ve renk çeşidiyle sunulan MEDELAM, YONGALAM ve TEKNOLAM`lar yaşadığınız tüm mekanların dekorasyonunda, mutfak, banyo ve modüler mobilya üretiminde tercih edilir ve beğeni ile kullanılır.

İnteraktif UygulamaTeknik ÖzelliklerRenk Kartelası

Zengin desen ve renk çeşidiyle sunulan MEDELAM, YONGALAM ve TEKNOLAM`lar yaşadığınız tüm mekanların dekorasyonunda, mutfak, banyo ve modüler mobilya üretiminde tercih edilir ve beğeni ile kullanılır. Özel reçetelerle üretilen melaminli reçinelerle emprenye edilen dekor kağıtları MDF ve yonga levha üzerine yüksek basınçlı preslerde preslenerek MEDELAM, YONGALAM ve TEKNOLAM üretilir. Emprenye esnasındaki kimyasal işlemler sayesinde, çizilmeye, yanmaya ve suya dayanıklı bir yüzey elde edilir. MEDELAM, YONGALAM ve TEKNOLAM, günün moda desen ve renklerinden oluşan zengin ürün yelpazesi ve yüksek kalitesiyle Türkiye`de ve dünyanın bir çok ülkesinde pazara sunulur ve büyük bir beğeni ile kullanılır.

Dekor seçimi ile görevli ekibimiz düzenli olarak yeni trendleri takip etmek amacıyla yurt dışındaki tüm fuarları ziyaret etmekte, ayrıca yurt içi mobilya fuarlarında da bunların yansımasını gözlemlemektedir.

Türkiye´de ürün ve hizmet alanlarında müşterilerine ilkler sunan, dünya trendlerini yakından takip eden Kastamonu Entegre, melamin pres yatırımlarına paralel olarak panel grubunda devreye aldığı High Gloss , Larice, Smart, Kumaş gibi farklı saç desenleriyle de farklı yüzeyleri mobilya üreticilerine sunmakta, mobilya tasarımlarına yeni bir boyut kazandırmaktadır.

Kastamonu Entegre, Türkiye’de mobilya sektörünün yurtdışı firmalarıyla rekabet edebilmesi için kalite, fiyat, dekor, sac deseni ve ürün çeşidiyle gerekli desteği vermektedir. Bu konuda, Avrupa’lı firmalarla aynı imkanları mobilya sektörüne sunmaktadır.